رییس شبکه دامپزشکی پلدشت خبر داد:
واکسیناسیون بیش از 644 هزار راس دام طی 6 ماهه اول سال جاری
رییس شبکه دامپزشکی پلدشت گفت: طی 6 ماهه اول سال جاری بالغ بر 644 هزار و 552 راس دام بر علیه بیماری‌های استراتژیک واکسینه شدند.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 10:31
فرماندار پلدشت:
طی یکسال گذشته اقدامات موثری برای توسعه و آبادانی روستاها توسط دولت سیزدهم انجام گرفته است و این روند ادامه خواهد داشت
آیین گرامیداشت روز روستا و جلسه هماهنگی هفته وحدت به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور امام جمعه، جمعی از مسئولین شهرستان، ریش سفیدان، معتمدان روستاها و دهیاران در محل سالن اجتماعات فرماندار برگزار شد
  • یکشنبه 17 مهر 1401 ساعت 13:20
بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری نیروهای مسلح
این حادثه‌ای که پیش آمد، دختر جوانی درگذشت. خب حادثه‌ی تلخی بود. دل ما هم سوخت. ولی واکنش به این حادثه بدون اینکه تحقیقی شده باشد، بدون اینکه هیچگونه امر مسلّمی وجود داشته باشد، این نبود که یک عده‌ای بیایند خیابان را ناامن کنند، ناامنی را برای مردم به وجود بیاورند، امنیت را به هم بزنند، قرآن را آتش بزنند، حجاب از روی سر زن محجبه بکشند، مسجد و حسینیه را به آتش بکشند، بانک را به آتش بکشند، ماشینهای مردم را‌ آتش بزنند.
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 09:20
مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح با حضور فرمانده کل قوا
رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم در سخنان مهمی درباره حوادث اخیر کشور گفتند: در این حوادث بیش از همه به سازمان انتظامی کشور و به بسیج و به ملت ایران ظلم شد. البته ملت ایران در این حادثه نیز همچون حوادث دیگر کاملاً قوی ظاهر شد و در آینده هم به همین صورت خواهد بود.
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 08:54
فرماندار پلدشت:
با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر می توانیم زمینه ساز ترویج فرهنگ دفاع مقدس برای نسل جوان باشیم
جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با ریاست فرماندار شهرستان پلدشت در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 20 شهریور 1401 ساعت 12:10
استاندار آذربایجان‌غربی:
ظرفیت پذیرش 100 هزار زائر اربعین در تمرچین فراهم شود / خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی توسعه می یابد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر آمادگی همه بخش‌ها جهت توسعه خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی، گفت: مرز تمرچین باید آمادگی و ظرفیت پذیرش 100 هزار زائر را در برگشت از زیارت اربعین داشته باشد.
  • یکشنبه 20 شهریور 1401 ساعت 12:01
مراسم پیاده رویی جاماندگان اربعین حسینی( ع) در شهرستان پلدشت برگزار می شود
سومین جلسه ستاد اربعین حسینی( ع) شهرستان با ریاست فرماندار پلدشت و حضور هیئت های مذهبی شهرستان با دستور کار هماهنگی برنامه های پیاده رویی جاماندگان اربعین حسینی( ع) در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل یافت
  • یکشنبه 20 شهریور 1401 ساعت 11:51
فرماندار پلدشت:
بازگشایی مرز تمرچین در استان آذربایجان غربی برای تردد زائران قدم موثری در جهت ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین حسینی بود
دومین جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان پلدشت به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 17 شهریور 1401 ساعت 23:45
فرماندار شهرستان پلدشت:
برای دستیابی به سلامت جامعه نیاز به همکاری کلیه ارگانها می باشد/باید با استفاده از ظرفیت های موجود چالش های این حوزه را کاهش دهیم
سومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت به ریاست اکبرزاده کهریزی فرماندارپلدشت و با شعار عدالت در سلامت، مسئولیت پذیری و مشارکت اجتماعی در چهار محور ارائه سیمای سلامت شهرستان، احصای ابعاد و اثرات روانی جسمی و اجتماعی معنوی کرونا و پسا کرونا و چالش های سلامت محور شهرستان و همچنین بررسی گزارش مصوبات دومین مجمع سلامت و تقدیر از سازمانها، ادارات، فعالین عرصه اجتماعی و خیرین سلامت شورای اداری شهرستان پلدشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 23:09
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>