فرماندار پلدشت:
اجرای کامل مراحل چهار گانه مدیریت بحران، مستلزم آموزش مستمر نیروها و بروزرسانی و آماده سازی دوره ای امکانات و تجهیزات می باشد
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
  • یکشنبه 26 تیر 1401 ساعت 11:14
با حضور فرماندار پلدشت صورت گرفت:
آغازعملیات آسفالت ریزی محور پلدشت به مرگنلر
فرماندار پلدشت: عملیات آسفالت ریزی 3 و نیم کیلومتر از محور مذکور از سمت شهر مرگنلر آغاز شده است و آسفالت ریزی مابقی مسیر مرحله به مرحله طی هفته های آینده انجام می گیرد.
  • دوشنبه 20 تیر 1401 ساعت 09:49
فرماندار پلدشت:
رعایت انضباط مالی توسط دهیاران ضروری است
نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی پلدشت با ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد
  • چهارشنبه 15 تیر 1401 ساعت 11:15
فرماندار پلدشت:
خرید و فروش نان توسط برخی از افراد سود جو و کم کاری برخی از متصدیان واحدهای نانوایی باعث تشکیل صف های طولانی در سطح نانوای های شهرستان شده است
دومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست فرماندار پلدشت برگزار شد.
  • سه شنبه 14 تیر 1401 ساعت 23:05
فرماندار پلدشت:
مشکل قطعی آب شرب روستای قوچ کندی حل شد
باپیگیری اکبرزاده کهریزی فرماندار شهرستان و با تلاش مدیریت و کارکنان امورآب و فاضلاب پلدشت مشکل انسداد و رسوب گرفتگی خط انتقال آب روستاهای قوچ کندی کرد و عجم از توابع بخش ارس رفع گردید.
  • سه شنبه 14 تیر 1401 ساعت 22:39
رییس شبکه دامپزشکی پلدشت:
تب کریمه کنگو از جمله بیماری هایی است که با اغاز فصل گرما نمود پیدا می کند
شهروندان به منظور پیشگیری از ابتلا بایستی گوشت قرمز مورد نیاز را از مراکز تحت نظارت دامپزشکی خریداری و به مهر دامپزشکی روی لاشه دقت نمایند.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 09:02
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدشت:
کنکور سراسری ١4٠١ در سه شعبه با حضور 6٢٠ داوطلب در شهرستان پلدشت برگزار خواهد شد.
شهروز گنجی زاده مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدشت در خصوص برگزاری کنکور در شهرستان پلدشت گفت: کنکور ١4٠١ از تاریخ ١4٠١/٠4/٠٨ روز چهارشنبه به مدت چهار روز در سه شعبه سالن باهنر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پلدشت واقع در میدان امام حسین علیه السلام، سالن اجتماعات معلم واقع در مدرسه شبانه روزی علامه طباطبایی و سالن ورزشی حجاب واقع در آموزشگاه حجاب در 5 گروه هنر، علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضی و زبان با حضور 6٢٠ داوطلب برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 12:30
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی:
اجرای طرح ملی ساماندهی توزیع نان در راستای جلب رضایت مردم است
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: سیستمی کردن توزیع آرد و نان و نظارت بر نانوایی ها، جلب رضایت مردم را موجب خواهد شد.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 10:29
آلبوم تصویری/ گرامیداشت روز ملی اصناف در شهرستان پلدشت
مراسم تجلیل از اصناف و بازاریان شهرستان با حضور فرماندار پلدشت، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستانی بمناسبت روز ملی اصناف در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 10:17