محمدصادق معتمدیان:
رئیس‌جمهور در روزهای آتی به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند
استاندار آذربایجان غربی گفت: آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور به همراه اعضای هیأت دولت، طی روزهای آتی به این استان سفر می‌کند.
  • پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401 ساعت 13:24
فرماندار پلدشت:
راه یکی از زیرساخت های اساسی مورد نیاز برای توسعه و آبادانی هر شهرستان به شمار می رود
شورای هماهنگی ترافیک شهرستان با دستور کار بررسی مصوبات اجرا نشده قبلی، شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز درون و برون شهری به ریاست فرماندار پلدشت در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 17:40
در راستای توزیع آرد ترمیمی بین نانوایان شهر پلدشت مقرر شد
نانوایان به شرح ذیل علاوه بر پخت در شیفت صبح از ساعت 15 الی 17 بعد ازظهر روز جاری تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به پخت اقدام نمایند.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 21:41
فرماندار پلدشت:
در راستای پایش، کنترل و رصد بازار بازرسی ها از صنوف شهرستان تشدید شده است
جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان با دستور کار بررسی آخرین وضعیت تامین و توزیع کالا های اساسی، بررسی آخرین وضعیت تامین و توزیع آرد و نظارت بر نانوایی ها و نیز نحوه مدیریت آرد ترمیمی، تعیین تکلیف نرخ های حمل و نقل درون و برون شهری و همچنین گزارش بازرسی از واحد های صنفی و تخلفات صورت گرفته توسط دستگاه های متولی به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 09:45
فرماندار پلدشت:
زنده نگهداشتن یاد و خاطره امام راحل (ره)وظیفه تمام اقشار جامعه می باشد
جلسه هماهنگی برنامه های "14خرداد رحلت حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد" به ریاست فرماندار پلدشت و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:38
بازدید فرماندار پلدشت از پایانه مرزی شهرستان
محمد اکبرزاده کهریزی فرماندار شهرستان پلدشت در این بازدید بر ضرورت تشدید اقدامات پیشگیرانه و ممانعت از خروج اقلام اساسی تاکید نمود.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:31
فرماندار پلدشت:
حماسه آزاد سازی خرمشهر نقطه عطف مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است
جلسه هماهنگی برنامه های روز سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به ریاست فرماندار پلدشت و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل یافت.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:24
فرماندار پلدشت:
تمامی دستگاه های دولتی توان دفاع زیستی و تعامل و هماهنگی با مدیریت واحد را افزایش دهند
جلسه پدافند غیر عامل شهرستان با محوریت تشکیل و ساماندهی پدافند غیر عامل زیستی به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 10:30
فرماندار پلدشت:
سرمایه گذاری ها در منطقه آزاد باید به صورت عادلانه صورت بگیرد
جلسه بررسی طرح های سرمایه گذاری شهرستان پلدشت به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو، مدیران واحدهای تابعه منطقه آزاد و همچنین تمامی کارشناسان فرمانداری در محل فرمانداری پلدشت برگزار شد.
  • سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 ساعت 10:22
فرماندار پلدشت:
آموزش و پرورش مثل دو بال مکمل هم هستن چنانچه در یکی از این دو بال سستی اتفاق بیفتد شاهد صدمات جبران ناپذیری در آینده در سطح جامعه خواهیم شد
همایش تجلیل و پاسداشت از مقام معلم در شهرستان با حضور اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت، طالبی امام جمعه شهرستان، اعضای شورای اداری و همچنین جمعی از معلمان و دانش آموزان شهرستان در محل سالن بصیرت پلدشت برگزار شد.
  • دوشنبه 19 اردیبهشت 1401 ساعت 09:20
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>