مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پلدشت منصوب شد
طی مراسمی نصرالله احمد نژاد به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پلدشت معرفی و از زحمات بهمن رضایی مدیر قبلی تقدیر شد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 13:25
فرماندار پلدشت:
ایجاد انگیزه و ترغیب در بین بی سوادان و کم سوادان و همچنین شناسایی و جذب افراد بی سواد در جهت ارتقای سطح فرهنگ شهرستان امری ضروری است
جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور مدیر آموزش و پرورش و اعضای سواد آموزی شهرستان در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 13:14
فرماندار پلدشت:
دستگاه های اجرایی شهرستان با تدوین برنامه های اجتماعی و برگزاری کارگاه های آموزشی به ارتقای جامعه در زمینه فرهنگ زناشویی یاری رساند
کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده با دستور کار پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ریاست محمد اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت برگزار شد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 10:47
بازدید فرماندارپلدشت از پروژه های در حال اجرای روستاهای بخش ارس شهرستان
محمد اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود و مدیر آب و فاضلاب شهرستان از پروژه های درحال اجرای روستاهای بخش ارس بازدید به عمل آوردند.
  • شنبه 26 آذر 1401 ساعت 10:24
بازدید فرماندار پلدشت از کارخانه آرد سازی تعاونی 13
محمد اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت صبح امروز با حضور در کارخانه آردسازی تعاونی 13، ضمن بررسی کیفیت آرد تولیدی از روند فعالیت کارخانه آرد بازدید بعمل آورد.
  • دوشنبه 21 آذر 1401 ساعت 09:59
فرماندار پلدشت:
تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان برای مدیریت و مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی نمایند
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 21 آذر 1401 ساعت 09:39
فرماندار پلدشت:
از تمام ظرفیت های شهرستان برای پشتیبانی از طرح های محرومیت زدایی استفاده می کنیم
جلسه بررسی مسائل و طرح های محرومیت زدایی شهرستان پلدشت به ریاست فرماندار پلدشت و با حضور مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا و مسئولان شهرستانی برگزار شد.
  • دوشنبه 14 آذر 1401 ساعت 10:23
آیین اهدای جهازیه به نوعروسان شهرستان پلدشت برگزار شد
با حضور اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت و دیگر مسئولین شهرستان، 34 سری جهازیه شامل یخجال، اجاق گاز، لباسشویی، جارو برقی و تلویزیون به نوعروسان شهرستان اهدا شد.
  • یکشنبه 13 آذر 1401 ساعت 14:29
مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستارصورت پذیرفت؛
تجلیل و قدردانی از پرستاران شهرستان پلدشت
اکبرزاده کهریزی فرماندار، طالبی امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور‌ در بیمارستان امام خمینی( ع) پلدشت از زحمات و تلاش های پرستاران تجلیل و قدردانی نمودند.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 17:51
آیین تجلیل از پرستاران برگزیده شهرستان پلدشت برگزار شد
طی مراسمی که در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان ترتیب داده شده بود از پرستاران برگزیده پلدشت تجلیل به عمل آمد.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 17:39