فرماندار پلدشت
مسئولین ادارات در مواجه با هرگونه تهدید های احتمالی در آمادگی کامل باشند
اولین جلسه پدافند غیر عامل شهرستان به ریاست صفری فرماندار پلدشت و با حضور حبیب زاده مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
  • چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 08:49
فرماندار پلدشت
مسئولین شهرستان اهمیت بیشتری به مسئله پیشگیری و ارتقاء شاخص های درآمدی و رفاه مبذول تا شاهد جامعه سالم و اسلامی و به دور از اختلافات باشیم
جلسه هماهنگی هفته قوه قضاییه به ریاست صفری فرماندار پلدشت در محل فرمانداری برگزار شد
  • چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 08:43
بازدید صفری فرماندار پلدشت از درمانگاه تخصصی شهرستان پلدشت
صفری فرماندار پلدشت از درمانگاه تخصصی واقع در بیمارستان امام خمینی(ره) پلدشت بازدید و در جریان آخرین مراحل ساخت این درمانگاه قرار گرفت و دستورات لازم جهت تسریع در روند اجرای این پروژه را صادر نمود.
  • دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 11:47
محمدزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار
درحال حاضر ۳۱ هزار متر مربع از معابر روستایی این شهرستان عملیات آسفالت ریزی انجام می گیرد
جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان پلدشت در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 11:18
با حضور صفری فرماندار شهرستان پلدشت
عملیات اجرای 4 طرح آبخیز داری در شهرستان پلدشت آغاز شد.
با حضور صفری فرماندار پلدشت، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونت آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، عملیات اجرای ۴ سد مکانیکی ( سنگ ملاتی) به حجم ۳۶۰۰ متر مکعب با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در بالا دست سد کرم آباد شهرستان پلدشت آغاز شد.
  • دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 13:07
حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار
عشایر در کنار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی از دستاوردهای نظام و انقلاب و مرزهای کشور حفاظت و صیانت می کنند.
هدف از برگزاری چنین جلساتی هماهنگی بین دستگاه های ذی ربط در راستای بررسی و رفع مشکلات عشایر زحمتکش و کوچنده است. وی در ادامه با بیان اینکه: عشایر در کنار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی از دستاورد های نظام و انقلاب و مرزهای کشور حفاظت و صیانت می کنند افزود: عشایر با تولیدات خود در تحقق اقتصاد مقاومتی و شکوفایی و بالندگی اقتصاد منطقه ای گام های موثری برداشته اند.
  • دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 12:47
حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار
مقوله اوقات فراغت نباید صرفا مربوط به جوانان و نوجوانان یا فصل تابستان باشد
دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدشت به ریاست حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار، با دستور کار هماهنگ سازی، هدایت و ساماندهی برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل یافت.
  • یکشنبه 12 خرداد 1398 ساعت 08:05
حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار
پیوند ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب، حضرت امام خمینی( ره) و رهبر فرزانه انقلاب ناگسستنی است.
حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار: دستگاه های اجرایی با توجه به شرایط زمانی و تحریم های ظالمانه غرب با حضور پرشور در برنامه ها و مراسمات ۱۴ و ۱۵ خرداد تداعی گر این مسئله خواهند بود که پیوند ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب، حضرت امام خمینی( ره) و رهبر فرزانه انقلاب ناگسستنی است.
  • شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 09:01
مراسم روز جهانی قدس
گزارش تصویری/ همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار ”شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین“ در شهرستان پلدشت آغاز شد.
  • جمعه 10 خرداد 1398 ساعت 12:27
انتخاب بازرسان انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پلدشت
مرادزاده مدیر عامل مجمع حمایت از زندانیان شهرستان در آیین انتخاب بازرسین مجمع گزارشی از عملکرد سال ۹۷ مجمع داد و گفت: مردم نوع دوست و خیر شهرستان پلدشت سال گذشته مبلغ ۶۶میلیون تومان به این مجمع کمک نقدی کرده بودند که این مبلغ بین ۳۷ خانوار زندانی، در قالب سبد کالا، هزینه های درمانی و تحصیلی فرزندان زندانیان هزینه شده است.
  • پنج شنبه 9 خرداد 1398 ساعت 11:54