سهمیه نانوایی‌های متخلف در استان قطع می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: سهمیه نانوایی‌های متخلف در استان قطع و به همان میزان بر سهمیه سایر نانوایی‌های آن محدوده افزوده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جواد کرمی امروز در کارگروه گندم، آرد و نان آذربایجان‌غربی افزود: طبق آمار و اطلاعات احصا شده 58 نانوایی در سطح شهرستان ارومیه در یکماه گذشته کمتر از 30 تراکنش توسط کارتخوان هوشمند نصب شده در نانوایی خود داشتند که این موارد باید به صورت جدی بررسی و نتایج و علل آن در 24 ساعت آینده اعلام شود.

وی با بیان اینکه طبق آمار ارائه شده بیش از یک هزار و 200 کارتخوان در نانوایی‌های ارومیه نصب شده است، ادامه داد: احصای علل و مشکلات موجود در این زمینه با مدیریت فرمانداری ارومیه ضروری بوده و بازرسان قرارگاه امنیت غذایی، اعم از جهاد کشاورزی، بانک سپه و غله نیز لازم است در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: مسوولان استانی در زمینه هوشمند سازی توزیع یارانه نان عملکرد مطلوبی داشتند ولی این عملکردها انعکاس و اطلاع رسانی مطلوبی نداشته است.