دشمن به‌دنبال تنش‌آفرینی و ایجاد آشوب در کشور است

                               

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش دشمن برای تنش آفرینی و ایجاد آشوب در کشور گفت: دشمنان نمی‌خواهند خدمات و موفقیت‌های نظام به اطلاع مردم برسد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، رضا ابراهیمی امروز در چهل و یکمین شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی اظهار کرد: همه تلاش استکبار پمپاژ ناامیدی و یاس در جامعه با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی است و از این طریق دنبال آشفته سازی و مشوش جلوه دادن شرایط در کشور است.

وی افزود: برای مقابله با ترفندهای دشمنان باید اهالی رسانه و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و خدماتی پای کار باشند و خدمات و عملکرد دولت در حوزه‌های مختلف را به درستی و به موقع به اطلاع مردم برسانند.

معاون استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: امروز دشمن با همه توان به مقابله با نظام اسلامی آمده و از هر ابزاری برای رسیدن به هدف خود استفاده می‌کند تا با ایجاد یاس، ناامیدی و بزرگنمایی مشکلات، مردم را نسبت به نظام بدبین کند.

ابراهیمی گفت: وظیفه داریم با همه توان ضمن انعکاس و اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم، در ایجاد آرامش و امیدآفرینی در جامعه با استفاده از ابزار رسانه و روابط عمومی به هر شکل ممکن نقش خود را ایفا کنیم.

وی افزود: کارهای بزرگی در استان به تبع کشور انجام شده که به خوبی در مورد آنها اطلاع رسانی نکرده‌ایم در حالی‌که یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی‌ها، انعکاس این خدمات با توجه به اینکه حلقه واسطه بین مردم، مسوولان و دستگاه‌های اجرایی هستند، است.

رییس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی تاکید کرد: مردم باید در جریان فعالیت‌ها و خدمات دولت در هر حوزه‌ای قرار بگیرند و اینجاست که روابط عمومی باید با انجام کار تخصصی این وظیفه را به‌خوبی انجام دهد تا ضمن خنثی کردن توطئه دشمن، امید و آرامش را در جامعه برقرار کند.

وی در بخش دیگری به موضوع نان در استان اشاره کرد و ادامه داد: هیچ کمبودی در خصوص عرضه آرد و توزیع نان نداریم ولی باید تدابیری اتخاذ شود تا صف‌های تشکیل شده مقابل نانوایی‌ها کاهش یابد که برای این منظور باید فعالیت نانوایی‌ها در 2 یا سه شیفت برقرار شود.

در این نشست از روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان که در انعکاس خدمات دولت در یکسال گذشته بهترین عملکرد را داشتند، با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.