در جلسه انتخابات هفتمین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی مطرح شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پلدشت، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی شفاف و آگاه سازی درخصوص دستاوردها و عملکرد دستگاهها، در جامعه امیدآفرینی کنند.

وحید پوریافر امروز در جلسه انتخابات هفتمین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی با اشاره به مظلومیت روابط عمومی دستگاه های اجرایی، افزود: روابط عمومی موتور محرکه دستگاهها بوده اما متاسفانه علیرغم تلاش های زیاد در این حوزه، اقدامات روابط عمومی ها دیده نمی شود.

وی در ادامه ارتقای علمی و دغدغه مندی روابط عمومی ها را ضروری دانسته و یادآور شد: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی شفاف و آگاه سازی درخصوص دستاوردها و عملکرد دستگاهها، در جامعه امیدآفرینی نموده و اعتماد و حمایت مردم را جلب کنند.

مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اهمیت ایده پردازی و اشتراک طرح ها بین روابط عمومی ها، تصریح کرد: هرچند که روابط عمومی ها با حداقل امکانات و کمترین حمایت، کارها را پیش می برند، اما نیاز به هم افزایی بین روابط عمومی ها براساس ظرفیتهای موجود، بیش از پیش احساس می شود.

پوریافر با تاکید بر دوری روابط عمومی ها از اقدامات جزیره ای، افزود: عقلانیت در حوزه روابط عمومی جهت مدیریت ظرفیت ها و پیشبرد امور ضروری بوده و باید دانش افزایی، هم اندیشی و ایجاد بانک اطلاعاتی روابط عمومی ها به صورت جدی پیگیری شود.

وی در پایان با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی دقیق و به موقع اقدامات دولت و دستگاهها، خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها تعامل با رسانه ها را افزایش دهند.

در آیین انتخابات هفتمین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی، علی افشانی (دانشگاه علوم پزشکی استان) با 43 رای، سجاد خوبدل (اداره کل ورزش و جوانان استان) با 40 رای، روحینا مجیدی (اداره کل راه داری و حمل و نقل استان) با 40 رای، ناصر مقدسی (شرکت نفت منطقه ارومیه) با 36 رای، مهدی محمدپور (اداره کل آموزش و پرورش استان) با 34 رای، کیوان نوروزی (اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان) با 32 رای و علی عزت الله زاده (اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان) با 29 رای به عنوان اعضای هیئت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

همچنین اسعد پورمحمد (فرمانداری پیرانشهر) و محمد عثمانی (فرمانداری سردشت) به عنوان اعضای علی البدل، امیر مهرکیا (اداره کل پست استان) به عنوان بازرس اصلی، اصغر حسامی (بانک توسعه تعاون استان) به عنوان بازرس علی البدل و امید بهمرام (بانک تجارت استان) به عنوان خزانه دار هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی برگزیده شدند.