مراسم صبحگاه مشترک بمناسبت هفته ی ناجا

 

                                                 آپلود عکس

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پلدشت، صبح دیروز مراسم صبحگاه مشترک هفته ی ناجا در محل ستاد فرماندهی هنگ مرزی شهرستان پلدشت با حضور سرپرست فرمانداری به همراه اعضای شورای تامین شهرستان برگزار شد.

حبیب زاده با حضور در مراسم صبحگاه مشترک ضمن گرامیداشت هفته ناجا و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای نیروهای انتظامی با اشاره به شعار امسال هفته ناجا " پلیس هوشمند، امنیت پایدار " و رسالت ذاتی نیروهای انتظامی حسب قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران گفت: تامین امنیت پایدار در طول جدار مرزی، انجام قراردادها و پروتکل های مرزی در طول ۱۴۹ کیلومتری مرز مشترک جمهوری اسلامی ایران با جمهوری خود مختار نخجوان، استیفای حقوق ملت، تامین نظم و امنیت پایدار و .... از مصادیق بارز دیپلماسی دفاعی می باشد که در این خصوص الحق و الانصاف نیروهای انتظامی به بهترین شیوه و شکل عمل نمودند.

وی در ادامه با اشاره به مولفه های گام دوم انقلاب گفت: جمهوری اسلامی ایران در روابط منطقه ای و فرامنطقه ای انعطاف پذیر است لکن نسبت به جریانات پیرامونی دارای ادراک و احساس بوده و در همه عرصه ها و حوزه های فرا منطقه ای فعال و کنشگر می باشد که لازم است این موضوع مورد توجه تمامی کشورهای منطقه و بین المللی قرار گیرد.

حبیب زاده در پایان از عملکرد فرماندهی هنگ مرزی شهرستان و همچنین پرسنل تحت امر آن در برقراری نظم و امنیت در محورهای ارتباطی منتهی به برگزاری رزمایش اقتدار ۱۴۰۰ ارتش جمهوری اسلامی ایران که اخیراً در سطح حوزه سرزمینی شهرستان به بهترین شکل ممکن برگزار شد تقدیر و تشکر نمود.

در خاتمه مراسم صبحگاه مشترک؛ فرماندهی هنگ مرزی شهرستان به نیابت از تمامی نیروهای تحت امر از زحمات و تلاش های رئیس شورای تامین شهرستان و همچنین اهتمام مجدانه آن در حمایت از متولیان امنیت مرزهای حوزه استحفاظی تقدیر و تشکر کرد.