مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان پلدشت

 

                                            آپلود عکس

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پلدشت، مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان پلدشت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پلدشت، علی مصطفوی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری پلدشت، گفت: در طول ۴۲ سال گذشته استکبار جهانی با انواع توطئه های در صدد این است که استقلال مردم را بگیرند، ولی ملت بزرگ ایران اسلامی علی رغم تمام مشکلات در طول این سال ها نشان دادند همواره با ایثار، اتحاد و وحدت در کنار نظام و انقلاب خود ایستاده اند.

وی با اشاره به پایانه و گمرک شهرستان مرزی پلدشت، افزود: استاندار آذربایجان غربی برنامه ویژه ای برای شهرستان های مرزی که دارای پایانه و بازارچه می باشد دارند، که در آینده نزدیک شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

مصطفوی همچنین به ظرفیت آبی و خاکی شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های آبی و خاکی عظیم شهرستان، می طلبد با تلاش و همکاری مسئولین به ویژه نماینده حوزه انتخابیه در جهت توسعه، رشد و شکوفای منطقه قامهای اساسی برداشته شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه ضمن تقدیر از کادر درمان که در طول ۲۲ ماه مبارزه با ویروس منحوس کرونا جانشان را در طبق اخلاص گذاشته اند، عنوان داشت: سکوی مدیریت هوشمند بیماری کرونا از فردا در استان آذربایجان غربی در پنج مرحله۱.دستگاه های اجرایی۲.وسایل نقلیه درون شهری۳.اصناف۴.وسایل نقلیه برون شهری۵. فعالیت های علمی و آموزشی اجرا خواهد شد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های "صادق حبیب زاده" سرپرست سابق فرمانداری این شهرستان تجلیل و "محمد اکبرزاده" به عنوان سرپرست جدید فرمانداری پلدشت معرفی شد.

شایان ذکر است در ابتدای این مراسم طالبی امام جمعه و سرپرست سابق فرمانداری به بیان مشکلات و اقدامات انجام داده پرداختند.