مسابقات مینی فوتبال تحت عنوان "جام پرچم" در شهرستان پلدشت برگزار می شود

 

در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی بین جوانان مسابقات مینی فوتبال تحت عنوان "جام پرچم" در شهرستان پلدشت برگزار خواهد شد

جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات جام پرچم به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی، ریاست ورزش و جوانان و روسای هیات ورزشهای همگانی و هیات ورزش روستایی و عشایری و سرپرستان تیمهای شرکت کننده و سایر مدعوین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه اسدزاده ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری مسابقات، به اهمیت ورزش و لزوم جدی گرفتن آن توسط تمامی مردم و مسئولین تاکید و از حاضرین خواست تا نسبت به ترغیب اهالی جهت حضور در میادین ورزشی و به تبع آن افزایش شور و نشاط اجتماعی اقدام نمایند.

در ادامه جلسه عیسی زاده بخشدار مرکزی بر اهمیت برگزاری جام پرچم و لزوم ایجاد نظم و آرامش در برگزاری مسابقات مینی فوتبال جام پرچم تاکید کرد و سپس محمد زاده از زحمات آقایان توفیق امیری و محسن اسکندری و بیت اله حسنعلی زاده تقدیر و تشکر کرد.

در پایان مقرر شد مسابقات مذکور با حضور تیمهای روستایی و عشایری شهرستان، از روز شنبه مورخ 1401٫05٫29 در زمین چمن مصنوعی شهر پلدشت آغاز گردد.