جلسه ی ستاد شهرستانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونای شهرستان پلدشت برگزار شد

 

                                  آپلود عکس

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پلدشت، این جلسه با ریاست حبیب زاده سرپرست فرمانداری و با حضور اعضای ستاد شهرستانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونای پلدشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل یافت.

فرماندار پلدشت در این جلسه با اشاره به آخرین وضعیت رنگبندی شهرستان پلدشت که به حالت قرمز‌ در آمده است، گفت: ارائه خدمات در همه بخش ها به ویژه بخش های دولتی، منوط به داشتن کارت واکسن کرونا می باشد.

وی با بیان این که متاسفانه بعد از گذر از پیک های کرونا شاهد عادی انگاری و عدم رعایت موازین بهداشتی توسط مردم و برخی از دستگاه ها هستیم، افزود: لازم است اعضای ستاد از تمام ظرفیت های شهرستان مخصوصاً رسانه ها در راستای اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به بیماری منحوس کرونا و همچنین تمهیدات لازم جهت اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی به عمل آورند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز در ادامه این جلسه واکسیناسیون عمومی را یکی از عوامل موثر در ریشه کنی بیماری کرونا اعلام کرد و افزود: امکانات لازم جهت تزریق‌ دوز سوم واکسن کرونا برای تمام رده های سنی بالای ۱۲ سال فراهم شده است و عموم مردم شهرستان می توانند بعد از ۴ ماه از سپری شدن دوز دوم برای دوز سوم اقدام نمایند.

دکتر شاهی با بیان اینکه‌ تاکنون ۲۷۲۸۱ نفر در شهرستان نوبت اول واکسن خودرا دریافت نمودن عنوان داشت: ایمنی کامل بعد از نوبت دوم تزریق واکسن به وجود می آید، لذا باید عموم مردم جهت استفاده از نوبت دوم و سوم هرچه سریع تر با مراجع به مراکز واکسیناسیون شهرستان اقدام به تزریق واکسن کرونا نمایند.

در پایان این جلسه بعد از بحث‌ و تعامل نظر، مشکلات حوزه واکسیناسیون، اطلاع رسانی عمومی و رعایت پروتکل های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفت.