تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط فرماندار پلدشت پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه

محمد اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت طی سخنرانی امروز پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن تبریک دهه مبارک فجر به نمازگزاران حاضر به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: در 44سالی که از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) گذشته، بزرگترین دستاوردی که ملت ما به دست آورده استقلال و آزادی می باشد و مابقی دستاورد ها و پیشرفت ها در سایه این اصول به دست آمده است.

وی خاطر نشان کرد: امروز نقش و تاثیر جمهوری اسلامی ایران با رهبری داهیانه رهبر انقلاب حضرت امام خامنه( مدظه العالی) و همچنین خدمتگزاران صدیق نظام در تحولات بین المللی و منطقه ای برای هیچ کس پوشیده نیست و این امر برای هر ایرانی باعث افتخار است.

اکبرزاده کهریزی در ادامه با بیان اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 تبیعت از ولایت مطلقه فقیه بود افزود: هر موقع کشور از ولایت وفقیه فاصله گرفته آسیب دیده است. در جریان اغتشاشات اخیر کشور که عده ای معدود از جوانان کشور فریب خوردن و نقشه دشمن را پیش می بردند مردم با بصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی با اتحاد و وحدت خود تمام نقشه های شوم دشمن را نقش به آب کردن و نشان دادن با تمامی سختی ها پشتیبان ولی وفقیه و نظام اسلامی خود هستند.

وی همچنین به پیشرفت های کشور طی 44 سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: علی رغم دشمنی های نظام سلطه به سرکردگی امریکا، رژیم صهیونستی، کشورهای اروپایی و ایادی منطقه ای آنها نظام اسلامی در تمامی زمینه ها از جمله پزشکی، نانو، مهندسی و دفاعی به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کرده است.

 فرماندار پلدشت در بخشی دیگر از سخنان خود به سفر استاندار آذربایجان غربی به همراه تمامی مدیران ستادی و استانی به شهرستان اشاره کرد و گفت: در سفر مقام عالی استان به شهرستان و در شورای برنامه ریزی استان با محوریت شهرستان و در راستای شتاب بخشیدن به روند توسعه شهرستان 81 مصوبه که توسط فرمانداری احصاء و پیشنهاد شده بود به تصویب رسید که با شروع فصل کاری روند اجرای این مصوبات در شهرستان آغاز خواهد شد و مردم فهیم شهرستان ثمرات آن را بعینه مشاهده خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در دهه فجر سالجاری 19 طرح عمرانی، آموزشی و خدماتی در سطح شهرستان با اعتبار 70 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که شاخص ترین این طرح ها گاز رسانی به 4 روستای قیرکندی، میرزاکندی، قرقلوق علیا و سفلی، افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه در روستای شهرک ارس، آب رسانی پایدار به روستا های بخش ارس، کلنگ زنی توسعه فضای اورژانس شهر پلدشت و آغاز اجرای عملیات گاز رسانی به 9 روستای محور پلدشت به بورالان می توان اشاره کرد.

فرماندار پلدشت همچنین خطاب به اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان عنوان کرد: از پیشنهاد و انتقادات سازنده که باعث شتاب بخشیدن به روند توسعه شهرستان شود استقبال می کنیم و به فعالین این عرصه توسعه می کنیم از خود تحقیری و کوچک نشان دادن فعالیت ها پرهیز نمایند و واقعیت ها را برای مردم منعکس نمایند.

وی به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان در نماز جمعه بمناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هدیه اهدا نمود.

اکبرزاده کهریزی در پایان از تمامی مردم شریف شهرستان پلدشت دعوت کرد به همراه خانواده در راهپیمایی روز 22 بهمن که روز شنبه ساعت 10:30 صبح از مقابل مسجد جامع پلدشت آغاز خواهد شد شرکت کنند.