پیام تقدیر و تشکر فرماندار پلدشت از مردم فهیم شهرستان، روحانیون، هیئت امنای مساجد، هیئت های مذهبی، مداحان اهل بیت(ع) و اصحاب رسانه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهران صفری فرماندار پلدشت طی پیامی از مردم فهیم شهرستان، روحانیون، هیئت امنای مساجد، هیئت های مذهبی، مداحان اهل بیت (ع) اصحاب رسانه، در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسمات ایام ماه محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی با رعایت اصول و موازین و همچنین دستورالعمل های ستاد کرونا تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگداز حضرت سیدالشهدا (ع)، خاندان و اصحاب با وفای ایشان و آرزوی قبولی عزاداری های خالصانه ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم فهیم شهرستان پلدشت. حادثه عاشورا آنچنان شور و حرکتی در عالم آفرید که تمام قیام های حق طلبانه و آزادی خواهانه جهان از آن نشات می گیرد. امروز تکلیف ما در برابر از خود گذشتگی امام حسین( ع)، خاندان آن حضرت و یاران با وفایش برای زنده نگهداشتن دین اسلام، پاسداری از حریم امامت و ولایت و همچنین پاسداری از ارزش و مناسبت های خاص همچون تاسوعا و عاشورا است. امسال با توجه به همه گیری بیماری منحوس کرونا در جهان و به تبع آن در کشورمان می طلبید تا مراسمات ماه محرم و صفر متفاوتی نسبت به سال های گذشته داشته باشیم بر این اساس در ستاد ملی مدیریت کرونای تصمیم بر هرچه باشکوهتر برگزاری مراسمات با رعایت اصول و موازین و همچنین دستورالعمل های بهداشتی گرفته شد، این امر شدنی نمی شد مگر با همکاری و هماهنگی مردم فهیم و نجیب شهرستان و تمامی دست اندرکاران این امر. در این راستا بر خود فرض دانستم تا از خدمات و تلاش های صادقانه تمامی عزیزان به ویژه مردم عزیز، روحانیون، هیئت امنای مساجد، هیئت های مذهبی، مداحان اهل بیت(ع) و اصحاب رسانه به دلیل آفریدن حماسه بزرگ با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی مراتب سپاس و تقدیر خود را اعلام نمایم.

مهران صفری

فرماندار پلدشت