از تعداد کل موارد نمونه گیری شده از شروع اپیدمی کرونا تاکنون در شهرستان پلدشت 3069 مورد مثبت ثبت شده است

🔸محمد اکبرزاده کهریزی در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که به صورت وبینار در محل فرمانداری پلدشت تشکیل شده بود، گفت: در شهرستان پلدشت 115 مدرسه کد دار وجود دارد که واکسیناسیون تمامی معلمان شاغل در این مدارس انجام پذیرفته و همچنین حسب بازدید های میدانی صورت گرفته بیش از 90 درصد پروتکول های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی کرونا در این آموزشگاه ها رعایت می شود.

🔸وی ادامه داد: از شروع اپیدمی منحوس کرونا تا به الان از 8848 نفر نمونه گیری PCR انجام گرفته که از این تعداد 3069 مورد مثبت ثبت شده است.

🔸رییس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا سپس تعداد بستری های بیمارستان امام خمینی ( ره) را به طور میانگین 3 الی 4 نفر اعلام کرد و افزود: متاسفانه تا کنون 77 نفر از عزیزانمان را در سطح شهرستان بر اثر بیماری کرونا از دست داده ایم.

🔸اکبر زاده کهریزی در پایان با تاکید بر تشویق مردم بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی از طریق دستگاه های ذی ربط و همچنین اصحاب رسانه و شبکه های اجتماعی فعال در شهرستان، اظهار داشت: با توجه به اقدامات ارزشمند دولت در امر واکسیناسین عمومی شهروندان، لذا ضروری است همچنان شیوه نامه های بهداشتی در شهرستان رعایت شود و از عادی انگاری این موضوع پرهیز شود تا وارد پیک های بعدی این بیماری منحوس نشویم.