راه یکی از زیرساخت های اساسی مورد نیاز برای توسعه و آبادانی هر شهرستان به شمار می رود

                 

شورای هماهنگی ترافیک شهرستان با دستور کار بررسی مصوبات اجرا نشده قبلی، شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز درون و برون شهری به ریاست فرماندار پلدشت در محل فرمانداری برگزار شد.

محمد اکبرزاده کهریزی در این جلسه یکی از زیرساخت های اساسی برای رشد و آبادانی هر شهرستان را توسعه محور های مواصلاتی عنوان نمود و گفت: اتمام پروژه تعریض محور پلدشت- مرگنلر که مطالبه به حق و چندین ساله مردم پلدشت می باشد جزء وظایف قانونی و ذاتی راهداری و حمل و نقل جاده ای و از اهم موارد مورد پیگیری این فرمانداری است.

وی در ادامه بر بهسازی محورهای مواصلاتی تاکید کرد و افزود: مرمت و نگهداری اصولی محور های مواصلاتی تاثیر مستقیمی بر تسهیل عبور و مرور تردد مسافر و کالا های ترانزیتی دارد؛ لذا بر این اساس تداوم شانه سازی محور پلدشت- یولاگلدی مورد تاکید است.

اکبرزاده کهریزی سپس به مصوبات قبلی شورا اشاره کرد و اظهار داشت: اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بر اجرای مصوبات اهتمام ویژه داشته باشند و گزارشات خود را به دبیرخانه شورا اعلام نمایند.

 فرماندار پلدشت در پایان، اتمام هرچه سریعتر پروژه پارکینگ خودروهای ترانزیتی را ضروری دانست و عنوان داشت: با اتمام این پروژه مشکلات ناشی از توقف خودروهای سنگین در سطح شهر پلدشت مرتفع خواهد شد و شاهد تسهیل ترانزیت در گمرک صنم بلاغی خواهیم بود.