هدف گذاری ها در راستای افزایش بهره وری، افزایش درآمد و کاهش هزینه پایه ریزی شود

همایش تحقق شعار سال 1401 با محوریت تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین در شهرستان پلدشت برگزار شد

با حضور فرماندار پلدشت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت، اعضای شورای اداری، تولید کنندگان، نخبگان و اصحاب رسانه، همایش تحقق شعار سال 1401 با محوریت "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" در محل سپاه پلدشت برگزار گردید.

محمد اکبرزاده کهریزی فرماندار پلدشت در این همایش ابتدا به تبیین شعار سال پرداخت و گفت: کشور طی 8 ماه گذشته در مسیر رشد و شکوفایی قرار گرفته است؛ که با برنامه ریزی های انجام گرفته این روند در سطح شهرستان پلدشت نیز در حال انجام می باشد.

وی در ادامه بر تحقق شعار سال که همه ساله از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری می شود تاکید کرد و افزود: باید هدف گذاری های کلان و خرد در سطح کشور در راستای افزایش بهره وری، افزایش درآمد و کاهش هزینه پایه ریزی شود که همه اینها با اقتصاد مقاومتی محقق می شود.

اکبرزاده کهریزی درپایان به بنگاه های اقتصادی کوچک اشاره کرد و عنوان داشت: از تمام ظرفیت شهرستان در راستای ایجاد بنگاه های اقتصادی کوچک، جذب سرمایه و افزایش تولید حمایت خواهیم کرد.

در ابتدای این همایش سرهنگ منصور یوسفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت به آگاه سازی و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال اشاره کرد و گفت: هدف گذاری، تبیین برنامه ها و ارزیابی 3 اصل مهم کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای پیشبرد اهداف نظام می باشد.

در پایان این همایش از کارآفرینان و فعالین شبکه های اجتماعی شهرستان با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.