بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت

 

                                                 آپلود عکس

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پلدشت،دیدار سرپرست فرمانداری پلدشت به همراه جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه صورت گرفت.

در این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: بسیج در زمینه دفاع همه جانبه از تمامیت ارضی کشور و انقلاب اسلامی، امنیت، سازندگی، آموزش، امداد و نجات، محرومیت زدایی، و... نقش ایفا میکند و برای تمام ملت های مسلمان الگو می باشد.

در ادامه یوسفی گفت: امروزه الگوی بسیج را جریان بیداری و در جهان اسلامی و کشور های منطقه به وضوح مشاهده میکنیم.

طالبی امام جمعه شهرستان پلدشت با اشاره به این که بسیج راه‌ پیشرفت، مقاومت و ماندگاری است، عنوان کرد: امروزه امنیت خوب و عزت کنونی را مرهون رشادت های جوانان بسیجی و شهدای کشورمان هستیم. در پایان امام جمعه اظهار داشت: بسیج متعلق به طبقه خاص نیست و همه ملت ایران بسیجی هستیم و اکنون بسیج الگوی بسیاری از جوانان در کشور های اسلامی برای مقابله با استکبار جهانی و سلطه گران شده است.

                                                 آپلود عکس

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پلدشت، همزمان با آغاز هفته بسیج صادق حبیب زاده سرپرست فرمانداری پلدشت بهمراه پرسنل اداری با حضور در فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت، این هفته را به تمامی بسیجیان جان برکف و سلحشور شهرستان مخصوصاً سرهنگ یوسفی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج پلدشت تبریک گفت.

 

 

                                                   آپلود عکس

 

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای بسیج در شهرستان پلدشت انجام شد.

 با حضور حبیب زاده سرپرست فرمانداری پلدشت، طالبی امام جمعه و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان نمایشگاه دستاوردهای بسیج در محل سالن صالحین ناحیه، واقع در خیابان ریاست جمهوری شهر پلدشت، افتتاح شد.

 

 

                                                   آپلود عکس

 

 

رزمایش اقتدار بسیجیان همزمان با سراسر کشور در راستای بیعت و میثاق با ولایت، با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان در محل سالن مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت پلدشت برگزار شد.

 

                                                  آپلود عکس

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای پلدشت

 

 

 

                                                   آپلود عکس

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای قوچ کندی شهرستان پلدشت صورت گرفت.

برای آبرسانی به این روستا مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان توسط سپاه و آب و فاضلاب هزینه شده شده است.

 

 

                                                   آپلود عکس

با حضور سرپرست فرمانداری پلدشت و دیگر مسئولین شهرستان، درمانگاه تخصصی عشایری سپاه شهرستان پلدشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

گفتنی است این درمانگاه در زمینی به مساحت ۱۱۰ متر مربع با هزینه بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان توسط خیر پلدشتی علی آقازاده احداث شده است.