حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار
پیوند ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب، حضرت امام خمینی( ره) و رهبر فرزانه انقلاب ناگسستنی است.
حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار: دستگاه های اجرایی با توجه به شرایط زمانی و تحریم های ظالمانه غرب با حضور پرشور در برنامه ها و مراسمات ۱۴ و ۱۵ خرداد تداعی گر این مسئله خواهند بود که پیوند ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب، حضرت امام خمینی( ره) و رهبر فرزانه انقلاب ناگسستنی است.
  • شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 09:01
مراسم روز جهانی قدس
گزارش تصویری/ همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار ”شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین“ در شهرستان پلدشت آغاز شد.
  • جمعه 10 خرداد 1398 ساعت 12:27
انتخاب بازرسان انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پلدشت
مرادزاده مدیر عامل مجمع حمایت از زندانیان شهرستان در آیین انتخاب بازرسین مجمع گزارشی از عملکرد سال ۹۷ مجمع داد و گفت: مردم نوع دوست و خیر شهرستان پلدشت سال گذشته مبلغ ۶۶میلیون تومان به این مجمع کمک نقدی کرده بودند که این مبلغ بین ۳۷ خانوار زندانی، در قالب سبد کالا، هزینه های درمانی و تحصیلی فرزندان زندانیان هزینه شده است.
  • پنج شنبه 9 خرداد 1398 ساعت 11:54
بیانیه صفری فرماندار شهرستان پلدشت بمناسبت روز جهانی قدس
روز قدس روزی است که تمام مسلمین جهان باید به یک اندیشه واحد که همانا رسیدن به وحدت اسلامی و مقابله با دشمنان قسم خورده اسلام است برسند.
  • پنج شنبه 9 خرداد 1398 ساعت 11:34
فرماندار شهرستان پلدشت
بانوان بعنوان نیمی از جامعه کشور باید در تمامی عرصه ها مشارکت و نقش آفرین باشند
مجمع مشورتی زنان شهرستان به ریاست صفری فرماندار پلدشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل یافت.
  • پنج شنبه 2 خرداد 1398 ساعت 10:31
فرماندار شهرستان پلدشت
با کنترل صید غیر مجاز و نظارت های دقیق بر نحوه صید و افزایش ظرفیت مرکز تکثیر شهید کاظمی می توان آینده امید وار کننده و روشن برای بخش شیلات در شهرستان متصور گردید.
دیدار فصیح مدیر شیلات و آبزیان استان آذربایجان غربی با صفری فرماندار شهرستان پلدشت
  • چهارشنبه 1 خرداد 1398 ساعت 13:09
جباری در دیدار با صفری فرماندار پلدشت اعلام نمود
ساماندهی و مرمت حمام تاریخی پورناک، سد آب انبار پناه کندی و دخمه سنگی شیدی عملیاتی خواهد شد
جباری در دیدار با صفری فرماندار پلدشت اعلام نمود حسب توافق انجام یافته فی ما بین سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، ساماندهی و مرمت حمام تاریخی پورناک، سد آب انبار پناه کندی و دخمه سنگی شیدی عملیاتی خواهد شد
  • سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 ساعت 10:44
فرماندار شهرستان پلدشت
باید تجهیزات و امکانات کنترلی در گمرک و مرزها ی شهرستان تقویت شود.
صفری در این جلسه بر ثبت نام تمامی کالا ها در سامانه پایش اطلاعات اشاره کرد و بر اجرای دقیق دستور العمل ها و مصوبات کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق استان توسط دستگاه های اجرایی تاکید نمود.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 08:30
حبیب زاده معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار
در گام دوم انقلاب اسلامی لازمه گذر از مشکلات منجمله تحریم ها و دشمنی های خصمانه غرب همدلی وهمگرای زیر لوای جمهوری اسلامی ایران و اجرای دقیق منویات مقام معظم رهبری می باشد.
برگزاری صبحگاه مشترک، افتتاح 14 واحد مسکن محرومین، برپایی نمایشگاه، دیدار با امام جمعه، غبار روبی مزار شهدا، نواختن زنگ مقاومت، ویزیت رایگان گوشه ای از برنامه های سوم خرداد سالجاری در این شهرستان می باشد.
  • چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 08:18