سرپرست فرمانداری پلدشت
10 پروژه در هفته دولت سال جاری در شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
  • یکشنبه 7 شهریور 1400 ساعت 10:21
سرپرست فرمانداری پلدشت
متولیان نظارت بر عرصه های منابع طبیعی و اراضی کشاورزی هرگونه ساخت و ساز خارج از چهارچوب قانونی را شناسایی و نسبت به اعمال قانون اقدام جدی معمول نمایند
جلسه پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان به ریاست سرپرست فرمانداری پلدشت برگزار شد.
  • یکشنبه 3 مرداد 1400 ساعت 09:14
‍ افزایش ۹۳ درصدی اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته / 242 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه عمرانی شهرستان پلدشت تصویب شد
سرپرست فرمانداری پلدشت از تصویب مبلغ 242 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای 42 طرح عمرانی در این شهرستان برای سال 1400 خبر داد.
  • یکشنبه 20 تیر 1400 ساعت 10:21
سرپرست فرمانداری پلدشت
دست اندرکاران و متولیان امر با هرگونه تخلف احتمالی اعم از اضافه برداشت، هدررفت و استفاده از انشعاب های غیر مجاز برخورد قانونی لازم را معمول نمایند
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران و شورای پدافند غیر عامل شهرستان، به ریاست سرپرست فرمانداری پلدشت برگزار شد.
  • سه شنبه 15 تیر 1400 ساعت 08:55
کنکور سراسری سال 1400 برای اولین با در پلدشت در حال برگزاری است
حبیب زاده سرپرست فرمانداری پلدشت در حاشیه بازدید از روند برگزاری کنکور 1400 افزود: برگزاری کنکور در این شهرستان را به مردم فهیم، انقلابی، خصوصا اولیا، مربیان و دانش آموزان تبریک گفته و امیدواریم در سال های آتی شاهد برگزاری کنکور و تثبیت آن در شهرستان باشیم.
  • پنج شنبه 10 تیر 1400 ساعت 18:29
فرماندار پلدشت
تدابیر لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و با رعایت کامل موارد قانونی و بهداشتی اندیشیده شده و امیدواریم نامزدها نیز ما را در صیانت از حقوق مردم همراهی کنند.
مهران صفری با اشاره به اینکه شعبات اخذ رای در شهرستان پلدشت به تعداد ۵۱ شعبه افزایش یافته، تصریح کرد: با افزایش تعداد شعبات اخذ رای نسبت به دوره های قبل، اقدامات لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شده تا مردم با خیال راحت در حوزه های رای گیری حضور یابند.
  • پنج شنبه 13 خرداد 1400 ساعت 08:21
بازدید مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه از پروژه بزرگ سد کرم آباد منطقه آزاد ماکو
حمیدرضا مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق معاونین، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و فرماندار پلدشت از سد مخزنی و شبکه آبیاری و زهکشی «کرم آباد» که با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید در مدت کمتر از سه سال احداث شده، بازدید کردند.
  • سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 ساعت 13:04
فرماندار پلدشت
متخلفین برداشت آب بیش از حقابه توسط امورات آب شهرستان های مربوطه و شرکت بهره برداری شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شوند
اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستانهای ماکو، پلدشت و شوط در محل فرمانداری ماکو برگزار شد
  • پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400 ساعت 08:03
فرماندار پلدشت
داوطلبان ردصلاحیت شده در هیأت های اجرایی و نظارت شهرستان از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت به مدت ۴ روز فرصت دارند شکایت خود را به هیأت نظارت استان ارائه کنند تا صلاحیت آنان مورد بررسی نهایی قرار گیرد
براساس تقویم انتخابات 1400، هیأت نظارت نظر خود را درخصوص بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان پلدشت به هیأت اجرایی انتخابات شهرستان اعلام نموده است.
  • چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 ساعت 12:03